Stalk  

O nás

2010-10-11 12:52:07

vlasy-ucesy-kadernictvi.cz je portál věnující vlasové tématice. Inovativním přístupem a kvalitním obsahem cheme oslovovat právě ty jenž tato tématika zajímá. Širokou veřejnost, profesionály v oboru, ale i prodejce či výrobce nejen vlasové kosmetiky. Propojením obsáhlého katalogu kadeřnických salónů a rozsáhlé databáze účesů nabízíme možnost jak inspirace tak i přímo nalezení nejvhodnějšího vlasového salónu ve vašem okolí.

O nás-1

Pro kadeřnické salony:

Katalog kadeřnictví na vlasy-ucesy-kadernictvi.cz je katalog vyhledávající provozovny podle vaší současné lokalizace. Uživateli se zájmem o vlasové či kosmetické služby umožňuje přehledně najít salón podle jeho představ v jeho nejbližším okolí. Registrace pro vlasové salony a kadeřnictví je v tomto katalogu zdarma, jestliže chcete aby váš salón byl upřednostněn mezi ostatními salony, neváhejte nás kontaktovat.

Přidejte svůj vlasový salón do našeho katalogu zde.

 

Inspirujte ostatní:

Každý se může stát editorem fotogalerie účesů, které na portálu vidíte. Stačí se jen registrovat a potom neomezěně vkládat fotografie, které inspirují vás a budou inspirovat i ostatní.

 

 


 

 

Kontakt:

Veškeré dotazy, nebo případné návrhy rádi zodpovíme na našem kontaktním e-mailu  hello@vlasy-ucesy-kadernictvi.cz


 

Iva Mráčková

Dobrý den,
mám prosbu, zapomněla jsem heslo k našemu firemnímu zápistu a teď jsme se se salonem přestěhovali a potřebovala bych změnit adresu.
Nová adresa je Palackého třída 45, Brno 612 00
Děkuji za vyřízení
S pozdravem
Iva Mráčková
majitelka Salonu MIA
tel. 721 264 308

www.salonmia.cz

— 2012-06-22 09:29:52

Stalk  
 

Vlasová kosmetika

dámské účesy pánské účesy