účesy

+ více o této kategorii skrýt informace

Každý z nás se narodil se svojí jedinečnou tváří a ne každý účes, který se právě nosí, nám zrovna může vyhovovat. A to jsme se ještě nedostali ke kvalitě vlasů, jejich typu a délce, neboť tyto všechny faktory dohromady určují, jestli nám účes bude slušet nebo ne. Těžko si člověk s krátkými vlasy bude vybírat účesy, kde je minimální požadovaná délka alespoň půl metru.

My pro vás vybíráme pouze ty nejnovější a nejzajímavější dámské i pánské účesy, které se objevují v nejuznávanějších světových módních magazínech, na módních přehlídkách světových fashion weeků a v katalozích vlasových salónů a kadeřníků. Denně hledáme ty nejzajímavější účesy a vytváříme jedinečnou kolekci toho nejlepšího. Nejde nám o to zveřejnit záplavu nenositelných a navíc zastaralých stylingů, ale vybrat ty nejvíce inspirativní účesy, které v sobě mají alespoň kousek umění. Vždyť i tvorba kadeřníků mnohdy hraničí právě s uměním. Budeme rádi když dámské i pánské účesy, které zde můžete vidět, budou impulzem proč se nechat jít ostříhat, nebo proč si nechat udělat novou barvu na vlasy. Inspirujete se!

 

logo strednik

 

Účesy pro polodlouhé vlasy lze doplnit vkusnými doplňky

— 2014-07-16 14:30:33

přidal: admin

Účesy pro polodlouhé vlasy lze doplnit vkusnými doplňky

Účesy pro polodlouhé vlasy lze doplnit vkusnými doplňky od značky Luvaj, která se specializuje na vlasové doplňky a šperky. Vlasové šperky dodají jinak všedním účesům zajímavý prvek. Koho by napadlo si upravit třeba řetízek na krk, tak aby bezproblémově držel i ve vlasech. Milovníci extravagantních doplňků si jistě Luvaj zamilují.

účesy s ofinou účesy pro polodlouhé vlasy účesy pro kulatý obličej účesy mikádo účesy 2014 rovné vlasy extravagantní účesy dámské účesy barvy na vlasy

Pánské účesy 2014 - krátké vlasy nemusí být nuda

— 2014-07-16 14:22:41

přidal: admin

Pánské účesy 2014 - krátké vlasy nemusí být nuda

Krátké vlasy na mužích jsou takovou tou klasikou, v případě že máte doma holící strojek a nechce se vám ke kadeřníkovi. V Lookbooku Eliran Nargassi 2014 se objevila tato varianta pánského účesu, ale doplněna extravagantním barvením. Krátké vlasy nemusí být nuda ani v pánských účesech.

účesy pro muže účesy pro kulatý obličej účesy pro krátké vlasy účesy 2014 pánské účesy extravagantní účesy barvy na vlasy

Vvyholené boky v pánských účesech 2014

— 2014-06-27 21:07:07

přidal: admin

Vvyholené boky v pánských účesech 2014

Vyholené boky a delší vlasy, jsou kombinací, kterou můžete vidět téměř v každém vlasovém katagou i v roce 2014. V případě že má muž kvalitní vlasy, je tento účes jasnou volbou.

Vlasy: Hidetoshi Shimakawa
Fotografie: Peter Tabor
Make:up: Luana Vitale

účesy pro muže účesy pro krátké vlasy účesy 2014 tmavé vlasy pánské účesy

Barevné a vlnité vlasy nejen pro kulatý obličej

— 2014-06-27 21:02:20

přidal: admin

Barevné a vlnité vlasy nejen pro kulatý obličej

Barevné a vlnité vlasy jsou stále v kurzu nejen pro kulatý obličej. Nepřehlédnutelná kombinace pro každou odvážnou dívku, nebo ženu. Nebojte se studených odstínů. Výrazné barvy jsou v roce 2014 stále aktuální.

Vlasy: Jo Bellamy
Fotografie: Karla Majnaric
Make-up: Isabella Schimid
Styling: Alicia Doust

vlnité vlasy účesy pro polodlouhé vlasy účesy pro kulatý obličej účesy 2014 kudrnaté vlasy extravagantní účesy dámské účesy barvy na vlasy

Vyčesané vlasy jako umělěcké dílo

— 2014-06-26 16:57:38

přidal: admin

Vyčesané vlasy jako umělěcké dílo

I účesy mohou být uměním a nadále přenesené na plátno, nebo papír. Ilustrátorka Elizabeth Mayville namalovala vyčesané drdoly tak, že si uvědomíte jejich skutečnou krásu.

vyčesaný drdol účesy pro polodlouhé vlasy účesy 2014 tmavé vlasy společenské účesy dámské účesy

Dlouhé rovné vlasy lze doplnit výrazným líčením

— 2014-06-24 15:12:18

přidal: admin

Dlouhé rovné vlasy lze doplnit výrazným líčením

Fotografka Luna Torr společně s Evou nafotili módní editorial, kde figurovaly šaty od módní návrhářky Kamily Vodochodské. Prvkem, který však nešlo přehlédnout byly husté dlouhé vlasy společně s velmi extravagantním líčení, pro rok 2014 určitě zajímavá volba.

účesy pro kulatý obličej účesy pro dlouhé vlasy účesy 2014 rovné vlasy dámské účesy

Festivalové účesy 2014 pro dlouhé vlasy

— 2014-06-24 15:03:22

přidal: admin

Festivalové účesy 2014 pro dlouhé vlasy

V lookbooku Wildfox podzim/zima 2014 jsme objevili skvělé účesy pro letošní festivalovou sezónu, stačí už jen zbalit maličkosti a vyrazit na nejbližší hudební festival. Extravagantní barvy vlasů jsou stále top!

účesy s ofinou účesy pro kulatý obličej účesy pro dlouhé vlasy účesy 2014 extravagantní účesy dámské účesy blond vlasy barvy na vlasy

Punkový vyčesaný drdol a sněhově bílé blond vlasy zažívají jsou zpět

— 2013-08-21 09:24:42

přidal: admin

Punkový vyčesaný drdol a sněhově bílé blond vlasy zažívají jsou zpět

Různobarevné kombinace jsou skvělé! V tomto případě spolu s vyčesaným drdolem a sněhově bílýmí blond vlasy tvoří geniální kombinaci. Punk's Not Dead! Fotografie z předpodzimního lookbooku Sheriff & Cherry 2013.

vyčesaný drdol účesy pro polodlouhé vlasy účesy pro kulatý obličej účesy na ples účesy 2013 extravagantní účesy dámské účesy blond vlasy barvy na vlasy

Ideální pro dlouhé vlasy - účesy inspirované dvacátými léty

— 2013-08-19 11:06:18

přidal: admin

Ideální pro dlouhé vlasy - účesy inspirované dvacátými léty

V nejnovějším lookbooku podzim 2013 americké módní značky Wildfox s názvem "Daisy Girls" se objevily účesy inspirované dvacátými léty. Dlouhé vlasy, vyčesané drdoly a barvy v přírodních odstínech jsou roztomilé a každá žena s takovým účesem bude vypadat naprosto dokonale. Takže zapomeňte na to, jestli máte kulatý, nebo úzký obličej, tohle sluší všem!

vlnité vlasy účesy pro polodlouhé vlasy účesy pro kulatý obličej účesy pro dlouhé vlasy účesy 2013 tmavé vlasy dámské účesy

Jednoduchý střih pro krátké vlasy s výrazným barvením

— 2013-08-17 09:13:11

přidal: admin

Jednoduchý střih pro krátké vlasy s výrazným barvením

Výrazné barevné přechody a minimalistické linie představilo australské kadeřníctví Mieka Hairdressing v kolekci Chouchoter 2013. Sami tento styl účesu popisují jako rozdíl mezi jednoduchostí a vědomou provokací.

účesy pro kulatý obličej účesy pro krátké vlasy účesy 2013 extravagantní účesy dámské účesy blond vlasy barvy na vlasy

Worn  
 

Vlasová kosmetika

dámské účesy pánské účesy